Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Jastrowie.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Jastrowie, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Jastrowie.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Jastrowie realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty użytkownika, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz