Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Kcynia.

Oferujemy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Kcynia, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy ultranowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Kcynia.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Kcynia realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz