Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Kępno.

Oferujemy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Kępno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Kępno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie usługobiorcy  w mieście Kępno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz