Wiercenie studni głebinowych Drawno.

Odróżnia nas rzetelność, fachowość oraz punktualność co dokładnie przekłada się na zadowolenie naszych nabywców. Fachowy pracownik jest obecny przy wszystkich etapach zakończenia zlecenia, co zapewnia znaczną jakość świadczonych usług. Mamy własną bazę sprzętu dzięki czemu jesteśmy całkowicie samowystarczalni.

Studnie głębinowe Drawno

Mamy nowoczesnych urządzeń które zezwalają nam świadczyć usługi wiercenia studni na najwyższym poziomie gwarantując równolegle
konkurencyjne ceny. Wśród naszych nabywców możemy wyróżnić grono osób prywatnych, gospodarstwa rolnicze i przedsiębiorstwa. Potrzebujesz studni głebinowej w miescie Drawno skontaktuj się z nami, a wykonamy ją dla Ciebie.

Roboty ziemne minikoparką Drawno  – wynajem

Najem minikoparki to szalenie lukratywna inwestycja dla każdej osoby, która potrzebuje niewielkiego sprzętu do prac gruntowych. Minikoparki znakomicie radzą sobie też z cienkim gruntem, piasków, żwirów czy choćby glina. Nasz mini koparki dowozimy na terenie miasta Drawno, zatankowane i przygotowane do pracy. Nasze koparki będą idealne do specjalistycznych, ścisłych prac na nieznacznych, problematycznie dostępnych obszarach. Najczęściej wykorzystuje się je w budownictwie i drogownictwie, poa za tym są również przydatne w elektryce. Wszystko stąd, że minikoparek najczęściej używa się do kopania wykopów czy kanałów melioracyjnych. Można nimi też robić wykopy pod fundament czy też linie telekomunikacyjne, elektryczne oraz światłowodowych. Minikoparki znajdują multum zastosowań w pracach przydomowych, takich jak przyłacza wodne, kanalizacyjne czy też odgrodzenia.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz