Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Koronowo.

Świadczymy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Koronowo, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Koronowo.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Koronowo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz