Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Koźminek.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Koźminek, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Koźminek.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Koźminek wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz