Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Krotoszyn.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Krotoszyn, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Krotoszyn.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Krotoszyn realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy konsumenta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz