Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Leszno.

Oferujemy kompetentne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Leszno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Leszno.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Leszno wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz