Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Lipka.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Lipka, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Lipka.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Lipka wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz