Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Łobżenica.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Łobżenica, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Łobżenica.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie odbiorcy  w mieście Łobżenica wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz