Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Margonin.

Oferujemy kompetentne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Margonin, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Margonin.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Margonin realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy odbiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz