Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Miastko.

Świadczymy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Miastko, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Miastko.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Miastko wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz