Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Mirosławiec.

Oferujemy doświadczone usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Mirosławiec, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Mirosławiec.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Mirosławiec wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy konsumenta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz