Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Oborniki.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Oborniki, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Oborniki.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Oborniki wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz