Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Okonek.

Oferujemy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Okonek, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Okonek.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Okonek realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz