Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Osieczna.

Świadczymy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Osieczna, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Osieczna.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Osieczna realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz