Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Osiek Nad Notecią.

Oferujemy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Osiek Nad Notecią, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Osiek Nad Notecią.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Osiek Nad Notecią realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz