Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Osielsko.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Osielsko, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Osielsko.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie klienta  w mieście Osielsko wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz