Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Ostrów Wielkopolski.

Oferujemy fachowe usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Ostrów Wielkopolski, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Ostrów Wielkopolski.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Ostrów Wielkopolski wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz