Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Ostrzeszów.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Ostrzeszów, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Ostrzeszów.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Ostrzeszów wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz