Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Piła.

Świadczymy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Piła, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Piła.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Piła realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz