Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Podgaje.

Oferujemy fachowe usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Podgaje, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Podgaje.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie usługobiorcy  w mieście Podgaje wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz