Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Pogorzela.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Pogorzela, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Pogorzela.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie odbiorcy  w mieście Pogorzela wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy klienta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz