Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Poniec.

Świadczymy kompetentne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Poniec, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Poniec.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Poniec realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz