Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Pruszcz.

Świadczymy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Pruszcz, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Pruszcz.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Pruszcz wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy konsumenta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz