Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Rogowo.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Rogowo, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Rogowo.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Rogowo realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz