Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Rogoźno.

Świadczymy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Rogoźno, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Rogoźno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Rogoźno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz