Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Rydzyna.

Oferujemy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Rydzyna, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Rydzyna.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Rydzyna wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz