Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Sępólno Krajeńkie.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Sępólno Krajeńkie, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Sępólno Krajeńkie.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Sępólno Krajeńkie wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz