Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Skoki.

Świadczymy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Skoki, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Skoki.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Skoki realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz