Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Solec Kujawski.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Solec Kujawski, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Solec Kujawski.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie klienta  w mieście Solec Kujawski realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz