Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Środa Wielkpolska.

Oferujemy kompetentne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Środa Wielkpolska, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Środa Wielkpolska.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Środa Wielkpolska wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz