Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Strzelce Krajeńskie.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Strzelce Krajeńskie, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Strzelce Krajeńskie.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Strzelce Krajeńskie wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz