Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Szamocin.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Szamocin, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Szamocin.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Szamocin wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz