Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Szczecinek.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Szczecinek, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Szczecinek.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie usługobiorcy  w mieście Szczecinek realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz