Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Szwecja.

Świadczymy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Szwecja, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Szwecja.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to znakomity wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Szwecja realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy odbiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz