Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Szydłowo.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Szydłowo, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Szydłowo.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Szydłowo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz