Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Tuchola.

Świadczymy fachowe usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Tuchola, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Tuchola.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Tuchola wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest przyłączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty konsumenta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz