Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Tuczno.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Tuczno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Tuczno.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Tuczno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty użytkownika, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz