Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Wągrowiec.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Wągrowiec, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Wągrowiec.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie użytkownika  w mieście Wągrowiec wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz