Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Wronki.

Świadczymy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Wronki, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Wronki.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Wronki wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty użytkownika, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz