Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Wyrzysk.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Wyrzysk, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Wyrzysk.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Wyrzysk realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz