Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Wysoka.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Wysoka, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Wysoka.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie klienta  w mieście Wysoka wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz