Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Złotów.

Oferujemy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Złotów, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Złotów.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Złotów realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz