Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Zakrzewo.

Oferujemy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Zakrzewo, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Zakrzewo.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Zakrzewo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest zespolenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz