Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Gniezno.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Gniezno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy nowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Gniezno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Gniezno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz