Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Człopa.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Człopa, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Człopa.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie użytkownika  w mieście Człopa realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz