Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Krzyż Wielkopolski.

Świadczymy kompetentne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Krzyż Wielkopolski, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Krzyż Wielkopolski.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie klienta  w mieście Krzyż Wielkopolski wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty użytkownika, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz