Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Czarne.

Świadczymy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Czarne, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Czarne.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Czarne wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest przyłączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz