Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Jutrosin.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Jutrosin, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Jutrosin.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Jutrosin wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty użytkownika, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz